Polda a Olda - Kniha 2 | Albatrosmedia.cz
EN

Polda a Olda - Kniha 2

Stanislav Havelka, Petr Chvojka


Druhý svazek souborného vydání všech příběhů slavné dvojice
Máte rádi veselé komiksové příběhy, které vycházely ve Čtyřlístku? K těm nejoblíbenějším patřil seriál Polda a Olda. Příběh o přátelství obyčejného kluka s neobyčejným skřítkem, který se dokáže proměňovat, je plný veselých dobrodružství, která dokážou nadchnout i v dnešním světě. Již druhý svazek souborného vydání všech příběhů slavné dvojice.

Detailní informace

Ilustrátor Jaroslav Malák
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Řada Polda a Olda
Počet stran 176
EAN 9788000044163
Datum vydání 12.09.2016
Věk od 6
Formát 163x238 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,502
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Polda a Olda patří k nejoblíbenějším kresleným příběhům Jaroslava Maláka. V druhém svazku souborného vydání všech příběhů slavné dvojice kluka a jeho kamaráda skřítka najdeme opět příběhy, které se poprvé představily v časopisu Čtyřlístek a dnes patří ke klasice české komiksové tvorby. Z příběhů z let 1981 až 1987 jsou známé např. Polda a Olda v biografu, Polda a Olda proti lupičům a Polda a Olda a ještě jeden Olda.

Knihu doprovází doslov Pavla Kořínka, v němž rozebírá významnou část tvorby Jaroslava Maláka – kreslené příběhy, v nichž vystupují zvířecí hrdinové.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Polda a Olda"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.