EN

Falešný polibek

Mary E. Pearsonová


První díl bestsellerové série Kroniky pozůstalých.
Království Morrigan je plné tradic a příběhů o dávném světě. Princezna Lia je ale nesnáší. Svatba s někým, koho nikdy nepotkala? Kvůli zajištění politického spojenectví? Má všeho po krk! A tak v den své svatby uteče a usadí se ve vzdálené vesnici. Tam se seznámí se dvěma záhadnými přitažlivými muži – princem, kterého si měla vzít, a vrahem s úkolem ji zabít. Obklopena tajemstvím a lží Lia odhalí skutečnosti, které otřesou jejím životem.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název The Kiss of Deception
Původní jazyk angličtina
Překladatel Jana Jašová
Počet stran 368
EAN 9788075443311
Datum vydání 29.05.2017
Věk od 12
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,591
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Království Morrigan je ponořeno v tradicích a příbězích o dávném světě, ale některé tradice princezna Lia nemůže překousnout. Například sňatek s někým, koho nikdy nepotkala. To vše pouze kvůli zajištění politického spojenectví.

Lia má všeho po krk a je připravena začít nový život. V den své svatby utíká do na míle vzdálené vesnice, kde se usazuje mezi obyčejnými lidmi a především dvěma záhadnými a přitažlivými muži – jedním princem, kterého si měla vzít, a jedním vrahem s úkolem jí zabít.

Obklopena tajemstvími a lžemi musí Lia odhalit nebezpečné skutečnosti, které otřesou celým jejím životem, zatímco se pomalu začíná zamilovávat do jednoho z dvou cizinců.

Uslyšela jsem kroky, ale už bylo pozdě. Neměla jsem ani čas se otočit, a kolem hrudi mě uchopila paže. Škubla mnou dozadu. Pak mi ten útočník přitiskl paže k tělu. Pokusila jsem se vykřiknout, ale ucítila jsem špičku nože na krku a uslyšela varování, ať koukám zůstat zticha. Cítila jsem jeho pach, zkažené zuby, horký dech, mastné nemyté vlasy, dusivý smrad propocených šatů, a to všechno mě dusilo stejně jako ruka, která mě svírala. Nůž se mi tiskl do masa a cítila jsem, jak mi do prohlubně v krku stéká pramínek krve. „Řeknu ti to jen jednou. Chci to, cos ukradla.“

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Kroniky pozůstalých"

Hodnocení čtenářů

Marie Švihelová
Obdivuji autorku za nápad psaní z různých osob, kdy nevím, kdo je kdo. Celému pocitu z knihy to dodávalo pocit toho, že si čtenář myslí, že toho ví víc než hlavní hrdinka, ale ve skutečnosti nevěděl skoro nic. Byl to pro mě velký literární zážitek a těším se na další díly a další knihy autorky.
Milena Kvapilová
Vynikající! Zajímavé, napínavé, málo předvídatelné. Příběh, který vtáhne a nepustí. Hned jdu na další díl, žádné prostoje :-)

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Mary E. Pearsonová

Mary E. Pearsonová

Mary E. Pearsonová je autorkou několika velmi úspěšných knih. Již odmala chtěla být spisovatelkou, což se jí podařilo, neboť psaní knih se věnuje na plný úvazek. Žije v Carlsbadu v Kalifornii společně se svým manželem a dvěma zlatými retrívry. Napsala již několik úspěšných knih, ale proslavila ji především série Falešný polibek.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM