Křišťálový meč | Albatrosmedia.cz
EN

Křišťálový meč

Victoria Aveyardová

5,0
( 1 )

Druhý díl napínavého světového bestselleru Rudá královna.
Mare Barrowová, dívka s rudou krví a nadpřirozenými schopnostmi, je stále pronásledována pomstychtivým králem Mavenem. Přesto se neskrývá a vyráží pátrat po rudostříbrných bojovnících, aby je vyzvala k souboji s jejich utlačovateli. Nehrozí však Mare, že se z ní stane přesně taková zrůda, jaké se pokouší porazit?

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Překladatel Alžběta Kalinová
Počet stran 416
EAN 9788075441768
Datum vydání 12.09.2016
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,641
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Každý může zradit... Nenechte si ujít pokračování Rudé královny!

Krev Mare Barrowové je rudá jako většiny obyčejných lidí. Má ale nadpřirozené schopnosti jako Stříbrná, dovede ovládat blesky, což je zbraň, kterou chce královský dvůr získat pod svou kontrolu. Sice ji obvinili, že to vše jen předstírá a je prachsprostá podvodnice, ale jí se podaří uprchnout od Mavena, prince a přítele, který ji zradil. A Mare zjistí něco vskutku překvapivého – není jediná Rudá, kdo má podobné schopnosti.

Pronásledovaná Mavenem, z nějž se nyní stal pomstychtivý král, vyráží pátrat po rudostříbrných bojovnících, aby je vyzvala k souboji s jejich utlačovateli. Ale nehrozí snad Mare nebezpečí, že se z ní stane přesně taková zrůda, které se pokouší porazit? Nezlomí ji váha životů, jež je nutné položit ve jménu revoluce?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Rudá královna"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze médií

kritiky.cz - Victoria Aveyardová: Křišťálový meč

„…Knihu doporučuji všem, kteří si oblíbili Rudou královnu a Mare, ať už pro napětí, čtivost, akci, anebo také nejistou a křehkou lásku, rodinné pouto, klubající se přátelství, nebo jedinečný svět Stříbrných a Rudých, ve kterém se fantazii meze nekladou..."
NAPIŠTE NÁM