Fontána | Albatrosmedia.cz
EN

Fontána

Jonas Moström


Lze pohřbít démony? Psychiatrička Nathalie Svenssonová přišla o svého snoubence a teď byl zavražděn i její milenec...
Psychiatrička Nathalie Svenssonová řeší u policie obzvlášť náročné případy. Po rozchodu si konečně pořídila vlastní byt ve Stockholmu a rýsuje se také nový vztah se známým hercem. Ten je ale brutálně zavražděn a jeho tělo je hozeno do fontány. Historie se opakuje! Stejně tak zahynul před deseti lety Adam, láska jejího života. A případ nikdy nebyl vyřešen. Nathalie se pustí do vyšetřování na vlastní pěst… Za jakou cenu zjistí pravdu?

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Překladatel Lucie Podhorná
Počet stran 304
EAN 9788075056009
Datum vydání 30.01.2017
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,49
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Lze pohřbít démony? Psychiatrička Nathalie Svenssonová přišla o svého snoubence a teď byl zavražděn i její milenec...

Nová napínavá detektivní série s ústřední postavou Nathalie Svenssonové, psychiatričky specializující se na profily vrahů.

Psychiatrička Nathalie Svenssonová je konečně spokojená se svým životem. Po nedávném rozchodu si koupila vlastní malý byt v centru Stockholmu, ve kterém chce vést zajímavější život, než je život pracující svobodné matky v Uppsale.

Jednou pozdě večer dostane textovku od známého herce Rickarda Ekengarda, s nímž před několika týdny strávila noc. Rickard ji chce znovu vidět a domluví si schůzku. Ale v momentě, kdy Nathalie přichází na místo setkání, Rickard Ekengard je chladnokrevně zastřelen a jeho tělo vhozeno do fontány.

Nejen, že je to hrozná situace, ale Nathalie má navíc pocit, že se historie opakuje! Stejně tak zahynul před deseti lety Adam, láska jejího života. A případ nikdy nebyl vyřešen.

Je to krutá hříčka osudu, nebo spolu vraždy souvisí? Nathalie se pustí do vyšetřování na vlastní pěst a obdrží výhružné zprávy. Zdá se, že pravda je ještě horší, než si vůbec kdy myslela…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Nathalie Svenssonová"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Recenze médií

severskekrimi.cz - Jonas Moström – Fontána

„…Každý detail románu je dopředu perfektně promyšlen a autor se tímto mistrně vyhnul všem nechtěným spoilerům mezi řádky a slepým uličkám. Román neochvějně stojí na pevných základech a svým konceptem si v ničem nezadá s díly mnohem zkušenějších autorů..."

blog Knižní velryby - Fontána

„…Bez přehánění si v této knize najde každý cokoliv čemu dává preference. Romantika? Máme. Krev? Taky! Šedé buňky mozkové? Ano, prosím, tady. Ale hlavně. Akce a napětí, které vás nenechá v klidu usnout. A tak by to rozhodně mělo u detektivek být!.."
NAPIŠTE NÁM