EN

PRÁVĚ TEĎ! LETNÍ DNY DOPRAVY ZDARMA  + SLEVA 20 % NA VŠE

Hrdinové Pacifiku

Peter T. Deutermann


Tři kamarádi, tři osudy, jedna žena a jedna velká válka v knize plné napětí i romantiky.
Marsh, Mick a Tommy. Tři nerozluční kamarádi z US námořní akademie. A samozřejmě Glory, krásná a nedosažitelná žena, o kterou usilují všichni tři. Jeden z nich ji nakonec získá, ovšem do jejich osudů krutě zasáhne válka. Píše se totiž rok 1941 a Japonci právě zaútočili na Pearl Harbor... Tato kniha bohatě odmění všechny čtenáře milující pulsující akci v takřka filmových kulisách, neohrožené hrdiny, ale i lásku a romantiku.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 424
EAN 9788026412847
Datum vydání 31.10.2016
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,66
Typ Kniha
Tři kamarádi, tři osudy, jedna žena a jedna velká válka v knize plné napětí i romantiky. Marsh, Mick a Tommy – studenti námořní akademie a nerozluční přátelé. A všichni zamilovaní do jedné osudové ženy. Jejich bezstarostné mládí a začínající pracovní kariéry však navždy změní datum 7. prosince 1941 – den, kdy Japonci napadli Pearl Harbor. Bitva o Pacifik právě začíná… Brilantně vyprávěný příběh, spojující osudy hlavních hrdinů v největších bitvách na moři i ve vzduchu, však není jen skvělým válečným románem plným napětí, dobrodružství, romance či skvěle popsaných technických detailů. Je to především příběh vzdávající hold skutečnému lidství a odvaze těch, kteří neváhali pro osud vlasti i světa obětovat to nejcennější, vlastní život.

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Jarmila Koukalová
Líbilo se mi to. Bezva čtení pro všechny, co mají rádi příběhy na pozadí skutečných historických událostí. Pro všechny, co mají rádi napětí a budou netrpělivě číst, aby věděli, zda hlavní postavy přežijí, nebo ne. Pro všechny, kteří si chtějí rozšířit obzory a dozvědět se víc, než jen to, co učí v hodinách dějepisu. Pro všechny, co si rádi přečtou příběh, i když na konci není vždy happy end...

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.