Náš dvůr má tajemství | Albatrosmedia.cz
EN

Náš dvůr má tajemství

Michaela Fišarová

4,8
( 13 )

Příběh v sobě skrývá nejen dobrodružství a tajemnou záhadu, ale i přátelství mezi Ondrou a Johankou. Vezmou mezi sebe i Erika?
Co se skrývá v obyčejném pražském činžáku? Ondra s Johankou začínají pátrat po tajemném zvířeti. A aby toho nebylo málo, Ondra se dozví, že přijede nenáviděný bratránek Erik. Zabere mu půl pokoje, bude si hrát s jeho hračkami a rodiče si ho budou všímat víc než Ondry. To si žádá krutou pomstu…

Detailní informace

Ilustrátor Markéta Vydrová
Jazyk čeština
Počet stran 152
EAN 9788000040783
Datum vydání 19.10.2015
Věk od 8
Formát 145x205 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,373
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Příběh v sobě skrývá nejen dobrodružství a tajemnou záhadu, ale i přátelství mezi Ondrou a Johankou. Vezmou mezi sebe i Erika?

Ondra bydlí v obyčejném pražském činžáku, který se navenek tváří nevinně, ale v zákoutích svého dvora skrývá netušené překvapení. V jednom ze sklepů číhá tajemné zvíře, a Ondra s Johankou se vydávají na napínavé noční pátrání. Aby těch pohrom nebylo málo, dozvídá se Ondra, že u nich bude nějaký čas bydlet nenáviděný bratránek Erik. Zabere mu půl pokoje, bude si hrát s jeho hračkami a rodiče si ho budou všímat víc než Ondry. To si žádá krutou pomstu…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Alice Rehakova
Skvělá kniha o dobrodružství, které by si přál zažít snad každý školák.
Lucie Pěkná
Další krásný knížka, u které člověk zavzpomíná na své dětství a ukáže dětem dnešní doby, jak něco zažít i bez mobilů , tabletů a jiných vymožeností..

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM