EN

Jim Morrison

James Henke


Rockenrolový šaman, kulturní ikona, rebel se sebezničujícími sklony, obdivovaný básník, frontman kapely Doors. To vše byl Jim Morrison. Jeho příběh vám přinášíme v unikátní knize.

Detailní informace

Žánr životopis
Jazyk čeština
Počet stran 0
EAN 9788090385078
Datum vydání 09.09.2008
Věk od 0
Nakladatelství B4U Publishing
Hmotnost 0,76
Typ Kniha
Jim Morrison James Henke Rockenrolový šaman, kulturní ikona, rebel se sebezničujícími sklony, obdivovaný básník, frontman kapely Doors. To vše byl Jim Morrison. Jeho příběh, který vám přinášíme v této luxusní a unikátní knize, je doplněn rozhovory s jeho rodinou, členy kapely Doors a dalšími lidmi, kteří se pohybovali v Morrisonově blízkosti. Kniha vám nechá nahlédnout do zpěvákova života od raného dětství přes divokou a slavnou hudební kariéru, nestálý vztah s družkou Pamelou Coursonovou, až po tragickou a záhadnou smrt. Exkluzivní publikace obsahuje unikátní fotografie a téměř čtyřicet dokumentů mapujících Morrisonův život. V kapsách knihy objevíte vsunuté rukopisy básní a písňových textů, osobní poznámky, dopisy, skici a mnoho dalšího. Nádherná dárková kniha, je uložena v krabici a potěší každého hudebního fanouška. Je přímo předurčena, aby se stala zajímavým dárkem k jakékoliv příležitosti. Příklady vložených materiálů: Jimovo vysvědčení Jimovy skici a obrazy Faksimile rukopisu jeho první básně The Ponny Express Rukopis textu k písni L. A. Woman Rukopis textu k písni The Wasp Rukopis textu k písni Riders on the Storm Jimova poslední vůle Dokumenty týkající se Jimova zatčení Stránky s rozhovorem z časopisu Rolling Stone Pohlednice od Jima jeho právníkovi Maxi Finkovi Jimovy poslední básně a mnoho dalších unikátních příloh, jejichž překlad do češtiny naleznete v barevném bookletu na druhé straně obálky knihy.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.