EN

Mistři ovlivňování aneb Umění změnit téměř vše

Kerry Patterson, Al Switzler, Joseph Grenny, Ron McMillan, David Maxfield


Metodu účinného uplatňování vlivu a implementace změn
Nejnovější práce autorů tří dalších mezinárodních bestsellerů, poradců v oboru behaviorální a sociální psychologie a rozvoje vůdcovských dovedností rozpracovává originální metodu účinného uplatňování vlivu a implementace změn, a to jak v pracovním prostředí, tak i v osobním a rodinném životě. Na příkladech z různých odvětví, společenských prostředí a z různých koutů světa autoři ukazují, že při nasazení souboru vhodných nástrojů a strat

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Influencer
Počet stran 240
EAN 9788072612451
Datum vydání 01.02.2010
Věk od 0
Formát 165x235 mm
Nakladatelství MANAGEMENT PRESS
Hmotnost 0,408
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Ať jste v postavení vrcholového manažera, který se snaží prosadit organizační změnu, rodiče, jenž se snaží "usměrnit" vzdorovitého teenagera, nebo člověka, který chce prostě změnit svůj život, pravděpodobně si někdy budete přát, abyste na lidi, s nimiž se setkáváte, měli větší vliv.

     Většina z nás se přitom velmi často zarazí a přestane usilovat o prosazení změny, protože se nám zdá, že je to příliš obtížné či vůbec nemožné. Vypracováváme si složité strategie, které nám dovolí situaci nějak přestát, ačkoli bychom si spíše měli osvojit nástroje a techniky, jež používají lidé, kteří již prokázali svou mistrovskou schopnost měnit věci a ovlivňovat životy lidí – například pomáhat jim změnit jejich nežádoucí či riziková chování (nevhodné stravovací či hygienické návyky, užívání drog, kouření, kriminální činnost, chybné pracovní přístupy apod.).

     Autoři tří dalších mezinárodních bestsellerů, poradci v oboru behaviorální a sociální psychologie a rozvoje vůdcovských dovedností v knize Mistři ovlivňování aneb Umění změnit téměř vše  rozpracovávají originální metodický rámec účinného uplatňování vlivu a implementace změn, a to jak v pracovním prostředí, tak i v osobním a rodinném životě a v životě různých společenství i společnosti jako celku.

     Na příkladech z různých odvětví, společenských prostředí a různých zemí světa ukazují, že při nasazení souboru vhodných nástrojů a strategií a při využití příslušných zdrojů vlivu bude žádoucí změna nejen možná a udržitelná, nýbrž zcela nevyhnutelná, naprosto jistá. Dokazují, že pokud například jako manažeři začnete praktikovat jejich ověřenou teorii ovlivňování na neústupné a nepoddajné organizační problémy, budete s to dosáhnout dramaticky pozitivních výsledků – zlepšit například klíčové firemní ukazatele, od produktivity přes náklady, kvalitu až po spokojenost zákazníků.

     "Myšlenky mohou změnit svět - ale jen pokud je s nimi spjata síla vlivu - schopnost měnit city, smýšlení a chování lidí," říká k tématu knihy Muhammad Yunus, nositel Nobelovy ceny míru za rok 2006. "Kniha představuje praktický přístup k vedení a řízení změn a učí nás, jak se prosadit a uplatnit svůj vliv ve společnosti."

     Kniha Mistři ovlivňování aneb Umění změnit téměř vše předkládá ověřený a spolehlivý metodický mix, který vám dovolí dosahovat významných zlepšení při řešení problémů, jež ostatní mnohdy považují za neřešitelné, soubor dovedností, s jehož využitím skutečně dokážete změnit vše nebo téměř vše.

Kerry Patterson, Joseph Grenny, David Maxfield, Ron McMillan a Al Switzler jsou předními pracovníky VitalSmarts, globální americké společnosti uplatňující inovační přístupy v oblasti firemního výcviku a zvyšování organizační výkonnosti, která byla magazínem Inc. celkem šestkrát zařazena mezi nejrychleji rostoucí firmy ve Spojených státech a jejímiž výcvikovými programy prošlo více než 750 tisíc lidí z celého světa.

Ke stažení

PDF Ukázka.PDF

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM