U Veliké řeky | Albatrosmedia.cz
EN

U Veliké řeky

Dobrodružství dávných lovců na Vltavě

Eduard Štorch


Kniha U Veliké řeky je souborem 12 příběhů – 12 kamínků, které vytvářejí jako mozaika obraz pravěku. Všechny se odehrávají kolem Veliké řeky – Vltavy. Žijí tu vedle sebe v přátelství, nebo spolu soupeří rody Medvědů, Bobrů, Sokolů, Vlků, Volavek…

Detailní informace

Ilustrátor Zdeněk Burian
Jazyk čeština
Počet stran 120
EAN 9788000012902
Datum vydání 10.02.2004
Věk od 9
Formát 130x200 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,27
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Kniha U Veliké řeky je souborem 12 příběhů – 12 kamínků, které vytvářejí jako mozaika obraz pravěku. Všechny se odehrávají kolem Veliké řeky – Vltavy. Žijí tu vedle sebe v přátelství, nebo spolu soupeří rody Medvědů, Bobrů, Sokolů, Vlků, Volavek… Potkáme Šťastnou chvíli z románu Minehava, uchvátí nás statečnost Sokolího oka a rozhořčí zrádnost Silného bobra, náš obdiv získá svým rozhodnutím a jednáním Stopař z rodů Vlků… Udiví nás krutost nejen přírody, ale také zvyků a obyčejů našich dávných předků. A na konci budeme rádi, že žijeme v 21. století! Archeolog, učitel a spisovatel E. Štorch i tady vycházel z konkrétních faktů a nálezů a zpracoval je zajímavě a čtivě.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.