Pátračka Gilda | Albatrosmedia.cz
EN

BELETRIE PRO DOSPĚLÉ SE SLEVOU 20 % + DÁREK K NÁKUPU NAD 500 KČ 

Pátračka Gilda

Jennifer Allisonová


Gilda Joyceová je výstřední třináctiletá školačka z Detroitu, která se zajímá o parapsychologii a o níž je známo, že si trochu vymýšlí. Během poslední předprázdninové hodiny angličtiny na otázku učitelky jak se chystá strávit léto vyhrkne před celou třídou impulzivní lež, že pojede do San Franciska. A protože jí nikdo neuvěří, rozhodne se udělat všechno pro to, aby tu lež změnila v pravdu.

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Počet stran 256
EAN 9788000019598
Datum vydání 09.05.2007
Věk od 10
Formát 130x200 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,372
Typ Kniha

Gilda Joyceová je výstřední třináctiletá školačka z Detroitu, která se zajímá o parapsychologii a o níž je známo, že si trochu vymýšlí.

Během poslední předprázdninové hodiny angličtiny na otázku učitelky, jak se chystá strávit léto, vyhrkne před celou třídou impulzivní lež, že pojede do San Franciska.

A protože jí nikdo neuvěří, rozhodne se udělat všechno pro to, aby tu lež změnila v pravdu.

První kniha z řady o odvážné a excentrické pátračce s parapsychologickými schopnostmi. Následují další tři samostatné příběhy – všechny sklízejí ceny a mají stále větší počet čtenářek!

Soubory ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Pátračka Gilda"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.