Deník malého poseroutky | Albatrosmedia.cz
EN

Deník malého poseroutky

Jeff Kinney

3,0
( 15 )

Greg Heffley není žádný béčko!
Když je vám tak jedenáct, může to být fakt opruz. A nikdo to neví líp než Greg Heffley, protože se najednou ocitl na škole, kde malí poseroutkové, jako je on, naráží každý den na chodbách do kluků, kteří jsou větší, silnější a holit by se mohli dvakrát denně. Deník malého poseroutky není jen tak obyčejný deníček. Greg tenhle sešit dostal od mámy. A to přesto, že deníky jsou přece jenom pro holky! Takže si nemyslete, že to bude nějaké milý deníčku tohle a milý deníčku támhleto.

Detailní informace

Ilustrátor Jeff Kinney
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Překladatel Veronika Volhejnová
Počet stran 224
EAN 9788000022253
Datum vydání 08.03.2010
Věk od 10
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,388
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Když je vám tak jedenáct, může to být fakt opruz. A nikdo to neví líp než Greg Heffley, protože se najednou ocitl na škole, kde malí poseroutkové, jako je on, naráží každý den na chodbách do kluků, kteří jsou větší, silnější a holit by se mohli dvakrát denně. Deník malého poseroutky není jen tak obyčejný deníček. Greg tenhle sešit dostal od mámy. A to přesto, že deníky jsou přece jenom pro holky! Takže si nemyslete, že to bude nějaké „milý deníčku“ tohle a „milý deníčku“ támhleto.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Deník malého poseroutky"

Uživatelské hodnocení

Vladan Huc
Ze začátku, když jsem si knihu objednával jsem si myslel, že to bude hrozná blbost, protože knihy tohoto typu moc rád nemám. A uběhli tři roky od objednání prvního dílů a v mé knihovně jich od té doby přibylo dalších deset. Všechny díly mám přečtené a stále mě udivuje to, jak je to moc zábavné. U mě je akorát problém, že nového poseroutku vždy přečtu za jeden den, ale to už tak nějak ke mně patří. Vypovídá to jen o tom, že deník malého poseroutky má velmi dobrý příběh. Doporučuji.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.