EN

Deník malého poseroutky

Jeff Kinney


Greg Heffley není žádný béčko!
Když je vám tak jedenáct, může to být fakt opruz. A nikdo to neví líp než Greg Heffley, protože se najednou ocitl na škole, kde malí poseroutkové, jako je on, naráží každý den na chodbách do kluků, kteří jsou větší, silnější a holit by se mohli dvakrát denně. Deník malého poseroutky není jen tak obyčejný deníček. Greg tenhle sešit dostal od mámy. A to přesto, že deníky jsou přece jenom pro holky! Takže si nemyslete, že to bude nějaké milý deníčku tohle a milý deníčku támhleto.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Diary of a Wimpy Kid
Původní jazyk angličtina
Překladatel Veronika Volhejnová
Počet stran 224
EAN 9788000022253
Datum vydání 08.03.2010
Věk od 10
Formát 145x205 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,388
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Když je vám tak jedenáct, může to být fakt opruz. A nikdo to neví líp než Greg Heffley, protože se najednou ocitl na škole, kde malí poseroutkové, jako je on, naráží každý den na chodbách do kluků, kteří jsou větší, silnější a holit by se mohli dvakrát denně. Deník malého poseroutky není jen tak obyčejný deníček. Greg tenhle sešit dostal od mámy. A to přesto, že deníky jsou přece jenom pro holky! Takže si nemyslete, že to bude nějaké „milý deníčku“ tohle a „milý deníčku“ támhleto.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Další tituly z řady "Deník malého poseroutky"

Hodnocení čtenářů

Vladan Huc
Ze začátku, když jsem si knihu objednával jsem si myslel, že to bude hrozná blbost, protože knihy tohoto typu moc rád nemám. A uběhli tři roky od objednání prvního dílů a v mé knihovně jich od té doby přibylo dalších deset. Všechny díly mám přečtené a stále mě udivuje to, jak je to moc zábavné. U mě je akorát problém, že nového poseroutku vždy přečtu za jeden den, ale to už tak nějak ke mně patří. Vypovídá to jen o tom, že deník malého poseroutky má velmi dobrý příběh. Doporučuji.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jeff Kinney

Jeff Kinney

Jeff Kinney je vývojář a designer online her a autor poseroutkovských bestsellerů, které se všechny pravidelně umisťují na prvním místě v žebříčku prodejnosti The New York Times. Časopis Time ho v roce 2009 zařadil mezi stovku nejvlivnějších lidí na světě. Dětství strávil ve Washingtonu, nyní žije v jižním Massachusetts se svou manželkou a dvěma syny.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM