Máme doma gorilu | Albatrosmedia.cz
EN

Máme doma gorilu

Jan Vodňanský


Dárková knížka Máme doma gorilu shrnuje to nejlepší z autorovy tvorby. Přiložené CD Dejte mi pastelku, nakreslím pejska.
Znáte pohádku o vystudované princezně a o knihomůlcích, hodných skřítcích, kteří za pana Vodňanského napsali pohádku? Dárková knížka Máme doma gorilu shrnuje to nejlepší z autorovy tvorby. Kdo ještě číst neumí, může si v knize prohlížet obrázky Aloise Mikulky, kromě toho zazpívat a dorýmovat podle obrázků. V knize je přiložené CD s názvem Dejte mi pastelku, nakreslím pejska.

Detailní informace

Ilustrátor Alois Mikulka
Jazyk čeština
Počet stran 64
EAN 9788000032986
Datum vydání 31.03.2014
Věk od 7
Formát 240x320 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,676
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Znáte pohádku o vystudované princezně a o knihomůlcích, hodných skřítcích, kteří za pana Vodňanského napsali pohádku? Dárková knížka Máme doma gorilu shrnuje to nejlepší z autorovy tvorby. Kdo ještě číst neumí, může si v knize prohlížet obrázky Aloise Mikulky, kromě toho zazpívat a dorýmovat podle obrázků.

Některé písničky přece znáte! Co třeba Slůně stůně, Máme doma gorilu, Kakao se rozlilo!

Kdo zpívá falešně, může si písničky zabroukat a poslechnout si pana autora. V knize je přiložené CD s názvem Dejte mi pastelku, nakreslím pejska.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.