8 strategií růstu | Albatrosmedia.cz
EN

8 strategií růstu

Jak ovládnout trh

Milton Kotler, Philip Kotler


Marketingový guru Philip Kotler radí, jak bezpečně proplout ekonomickými vodami
Nejnovější kniha Philipa Kotlera a Miltona Kotlera přichází na pomoc všem firmám v současné době ekonomické recese – nabízí návod, jak určit hlavní cesty vedoucí k dosažení celkového a udržitelného růstu. Autoři popisují osm strategií růstu, pokládají čtenářům otázky, jejichž zodpovězení je přivede ke správným rozhodnutím. Navíc v knize nabízejí seznam devíti megatrendů, jež budou ovlivňovat příležitosti na trhu v nastávajícím desetiletí.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 208
EAN 9788026500766
Datum vydání 16.09.2013
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,531
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Marketingový guru Philip Kotler a uznávaný poradce v oblasti marketingových strategií Milton Kotler přicházejí na pomoc všem firmám v době ekonomické recese – nabízejí návod, jak určit hlavní cesty vedoucí k dosažení celkového a udržitelného růstu. Autoři popisují osm klíčových strategií:

* Vybudujte si tržní podíl.

* Získejte nadšené zákazníky a stakeholdery.

* Vybudujte silnou značku.

* Inovujte výrobky a služby.

* Expandujte do zahraničí.

* Pusťte se do akvizic, fúzí a aliancí.

* Vybudujte si mimořádnou pověst v oblasti společenské odpovědnosti firmy.

* Uzavřete partnerství s vládou či neziskovými organizacemi.

Zjistěte, jak uvést tyto prokázané teorie do praxe, a dosáhněte tempa růstu, které vám konkurence bude závidět.

Muž, který nás naučil vše o základech marketingu, opět přichází s knihou, jež by vám neměla uniknout. Zjistěte, proč strategie a kreativita představují v dnešní turbulentní době pomyslná křídla, která povznesou každý business.

– Gilles Bérouard, generální ředitel

HAVAS Worldwide Prague

Philip Kotler je jednou z předních světových autorit v otázkách marketingu a jeho knihy formovaly v posledních čtyřiceti letech podobu marketingu po celém světě. Na seznamu nejvlivnějších marketingových guru deníku The Financial Times se umístil na čtvrtém místě a podle deníku Wall Street Journal je šestým nejvlivnějším myslitelem v oblasti podnikání.

Milton Kotler je předsedou Kotler Marketing Group USA se sídlem ve Washingtonu D.C. a Kotler Marketing Group China se sídlem v Pekingu, která je považována za jedničku na čínském trhu v oblasti marketingového strategického poradenství.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.