Sladké zapomínání | Albatrosmedia.cz
EN

Sladké zapomínání

Kristin Harmel

5,0
( 1 )

Na shledání s životní láskou není nikdy pozdě!
Se šestatřicetiletou Hope se život zrovna nemazlil: nedávno jí zemřela matka, manžel ji opustil kvůli dvaadvacetileté blondýnce, její účet zeje prázdnotou a ona se ze všech sil snaží vychovávat dospívající dceru a zároveň udržet krachující pekárnu. Na dobré konce ale není nikdy pozdě: stačí jen trocha odvahy, víry a neutuchající naděje…

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Sweetness of Forgetting
Překladatel Marcela Nejedlá
Počet stran 396
EAN 9788072467440
Datum vydání 23.09.2013
Věk od 15
Formát 125x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,31
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Na shledání s životní láskou není nikdy pozdě!

Se šestatřicetiletou Hope se život zrovna nemazlil: nedávno jí zemřela matka, manžel ji opustil kvůli dvaadvacetileté blondýnce, její účet zeje prázdnotou a ona se ze všech sil snaží vychovávat dospívající dceru a zároveň udržet krachující pekárnu. Přitom jejich rodinné recepty na skořicovo-mandlové sušenky, borůvkové muffiny nebo citronovo-hroznový cheesecake jsou vyhlášené po celém kraji.

Hopina milovaná babička Rose ztrácí paměť kvůli Alzheimerově chorobě. Uvědomuje si, že pokud neřekne Hope pravdu o své minulosti teď, nevyjde najevo už nikdy. Poodhalí tedy Hope tajemství o svých francouzských kořenech, předá jí seznam jmen svých blízkých a vyšle ji do Paříže, aby se pokusila vypátrat sedmdesát let starou záhadu.

Hope v Paříži postupně dává dohromady skládačku o své rodinné historii a s překvapením zjišťuje, že na dobré konce není nikdy pozdě, dokonce ani po sedmdesáti letech: stačí jen trocha odvahy, víry a neutuchající naděje…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Jarmila Koukalová
super knížka, která se velice dobře čte. napínavý příběh, který nutí otáčet na další a další stránky, jak to dopadne. občas i smutné pasáže, při kterých ukápne slza. prostě skvělá kombinace všeho :o)

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM