EN

Malý upírek

Malý upírek jde do školy Malý upírek se dal na kung fu

Joann Sfar


Komiksová série Malý upírek nás zavádí do fantaskního světa strašidel a nemrtvých upírů, kteří žijí osaměle v opuštěné vile. Malý upírek však touží po kamarádovi, a tak přestoupí všechny zákazy a seznámí se s chlapcem ze světa živých. Spolu zažívají neuvěřitelná dobrodružství okořeněná trochou hororu a absurdity. Přitom je provázejí ta nejpodivnější a nejoriginálnější strašidla, jaká děti i dospělí možná znají ze svých snů. Joan Sfar patří k nejvýznamnějším tvůrcům francouzské komiksové scény současnosti

Detailní informace

Ilustrátor Joann Sfar
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Petit Vampire va a ľécole a Petit Vampire fait du Kung-fu!
Původní jazyk francouzština
Překladatel Kateřina Reinischová
Počet stran 64
EAN 9788074470233
Datum vydání 07.06.2010
Věk od 8
Formát 210x295 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,48
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Komiksová série Malý upírek nás zavádí do fantaskního světa strašidel a „nemrtvých“ upírů, kteří žijí osaměle v opuštěné vile. Malý upírek však touží po kamarádovi, a tak přestoupí všechny zákazy a seznámí se s chlapcem ze světa živých. Spolu zažívají neuvěřitelná dobrodružství okořeněná trochou hororu a absurdity. Přitom je provázejí ta nejpodivnější a nejoriginálnější strašidla, jaká děti i dospělí možná znají ze svých snů.

Joan Sfar, autor celé série, patří k nejvýznamnějším tvůrcům francouzské komiksové scény. U nás proslul zdařilým komiksovým zpracováním knihy Malý princ.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Malý upírek"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM