Děti z Bullerbynu | Albatrosmedia.cz
EN

KNIHA ZDARMA KE KAŽDÉ OBJEDNÁVCE A SLEVA 20 % NA BELETRII PRO DOSPĚLÉ

Děti z Bullerbynu

Astrid Lindgrenová

5,0
( 2 )

Klasika, bez které nemůže vyrůst žádné dítě!
Již počtrnácté vychází jedna z nejoblíbenějších knížek proslulé spisovatelky Astrid Lindgrenové, nositelky Ceny H. Ch. Andersena. Šest dětí – Lisa, která nám všechno vypravuje, její dva bratři Lasse a Bosse, sestry Anna a Britta a Olle – prožívá veselé či méně zábavné každodenní příhody na švédském venkově. Ve třech částech knihy strávíme s dětmi celý rok: jaro s koťátky, léto s prázdninami, podzim se školou, zimu s vánočními svátky.

Detailní informace

Ilustrátor Helena Zmatlíková
Jazyk čeština
Překladatel Břetislav Mencák
Počet stran 224
EAN 9788000030760
Datum vydání 04.02.2013
Věk od 6
Formát 163x238 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,687
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Pokaždé, když se na našem knižním trhu objeví tato knížka Astrid Lindgrenové, nositelky Ceny H. Ch. Andersena, udělá radost malým i větším čtenářům. Šest dětí – Lisa, která všechno vypravuje, její dva bratři Lasse a Bosse, sestry Anna a Britta a kamarád Olle – v ní prožívá veselé či méně zábavné každodenní příhody na švédském venkově. Ve třech částech knihy strávíme s dětmi celý rok: jaro s koťátky, léto s prázdninami, podzim se školou, zimu s vánočními svátky. A protože jsou to příběhy, které v různých podobách může zažít každé dítě, těší se stále neutuchajícímu zájmu čtenářů na celém světě.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Michaela Ficová
Moje nejoblíbenější kniha v dětství. Poutavé příběhy dětí, žijících ve vesničce skládající se ze 3 statků. S knihami Astrid Lindgrenové snad nejde šlápnout vedle, úžasná autorka mnoha úžasných knih. Zaujme jak opravdu malé posluchače, tak i ty větší. Moc rádi ji s dětmi čteme.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM