EN

PRÁVĚ TEĎ! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY

Za zvířátky k vodě

Zuzana Kovaříková

3,0
( 1 )

Pro všechny šikovné čtenáře příběhy o zvířátkách u vody!
Knížka volně navazuje na Za zvířátky do lesa. Tentokrát vychází v edici Třetí čtení, ale určitě se hodí i pro mladší zvídavé děti. Barevně ilustrované pohádky propojené s poznáním rozšíří vědomosti nejen dětem.Kdo způsobil povodeň? Kdo ukradl ptákům vajíčka z hnízd? Kteří odvážlivci se zúčastnili plaveckých závodů? A kdo je ten krásně zbarvený pták, který se objevil v zimě na hladině? To všechno a mnohé další vám prozradí zvířátka, která žijí v rybníce a jeho okolí, jako např. vydra, bobr, bělozubka, čáp...

Detailní informace

Ilustrátor Andrea Tachezy
Jazyk čeština
Počet stran 80
EAN 9788000030579
Datum vydání 12.11.2012
Věk od 7
Formát 160x195 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,275
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Volně navazuje na knihu Za zvířátky do lesa. Tentokrát vychází v edici Třetí čtení, ale určitě se hodí i pro mladší zvídavé děti. Barevně ilustrované pohádky propojené s poznáním rozšíří vědomosti nejen dětem.

Kdo způsobil povodeň? Kdo ukradl ptákům vajíčka z hnízd? Kteří odvážlivci se zúčastnili plaveckých závodů? A kdo je ten krásně zbarvený pták, který se objevil v zimě na hladině? To všechno a mnohé další vám prozradí zvířátka, která žijí v rybníce a jeho okolí, jako např. vydra, bobr, bělozubka, čáp, volavka, skokan, ropucha, čolek, mlok, sumec, želva či vodní hmyz. Každý příběh doprovází krátké naučné texty o jednotlivých zvířatech.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Za zvířátky"

Uživatelské hodnocení

Kristýna Bielicová
Knížka má zajímavé příběhy, ale problém jsem viděla v tom, že děti jednotlivá zvířata nemusí znát a tak si je nemohou představit. Kdyby byla kniha doplněná o ilustrace, které prostupují dějem. Některá slova také byla na děti těžší a museli jsme vysvětlovat.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM