EN

Nápadník aktivit pro TRÉNINK KOMUNIKACE a komunikačních kompetencí

Heinz Klippert


Více než 100 praktických cvičení k rozvoji komunikačních dovedností!
Kniha obsahuje přes 100 praktických cvičení na rozvoj komunikačních dovedností nejen žáků a studentů a komplexní program pro projektový týden včetně návodu, jak jej uvést v život na školách. Je určena především pedagogům, ale také trenérům komunikačních dovedností a dalším zájemcům o zlepšení komunikačních dovedností.

Detailní informace

Ilustrátor Alice Trojanová
Jazyk čeština
Původní název Kommunikations-Training. Übungsbausteine für den Unterricht by Heinz Klippert
Počet stran 272
EAN 9788026601265
Datum vydání 22.07.2013
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,49
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Tato kniha je velmi zdařilým počinem. Její hodnotu spatřuji nejen ve spoustě praktických cvičení na rozvoj komunikačních dovedností, ale také v myšlence zavádět komunikační výuku do škol. Předkládá množství pádných argumentů, proč je tato výuka důležitá a nezbytná pro celistvý rozvoj žáků a studentů. Ukazuje, jak rozvoj komunikačních dovedností přispívá k jejich větší motivaci a odpovědnosti i k samostatnému myšlení. Zároveň je vysvětleno, jaký profit přinese komunikační výuka celé společnosti.

Kniha obsahuje také komplexní program pro projektový týden a návod, jak jej uvést v život na školách. Důraz je rovněž kladen na nezbytnost týmové práce mezi učiteli a na změnu některých názorových stereotypů. Knihu ocení zejména pedagogové, ale také trenéři komunikačních dovedností a každý, kdo chce zlepšit své komunikační schopnosti.

- PhDr. Vojtěch Černý, Ph.D., psycholog, psychoterapeut a kouč

Dr. Heinz Klippert – diplomovaný ekonom, pedagog a docent. Autor četných publikací, které se zabývají rozvojem nadání, činnostně orientovaným vyučováním a školním managementem. Předkládaná kniha vyšla v Německu již dvanáctkrát.

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM