EN

Mistrovství v SQL Server 2012

Kompletní průvodce databázového experta

Ľuboslav Lacko


Vše o SQL Serveru od zkušeného autora
Jste databázoví administrátoři, specialisté, vývojáři nebo programátoři a potřebujete rychle a efektivně začít pracovat s SQL Serverem 2012? Pak je tento výukový průvodce ta správná volba. Díky velkému množství rad, tipů, doporučení a postupů naplno využijete nové funkce serveru a platformy Business Intelligence. Po přečtení knihy budete dokonale vyzbrojeni poznatky a dovednostmi, které pak velmi snadno využijete (nejen) v podnikové praxi.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 640
EAN 9788025137734
Datum vydání 04.03.2013
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 1,15
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jste databázoví administrátoři, specialisté, vývojáři nebo programátoři a potřebujete rychle a efektivně začít pracovat s SQL Serverem 2012? Pak je tento výukový průvodce správnou volbou.

Díky velkému množství rad, tipů, doporučení a postupů naplno využijete nové funkce serveru a platformy Business Intelligence. Po přečtení knihy budete dokonale „vyzbrojeni“ poznatky a dovednostmi, které pak velmi snadno využijete (nejen) v podnikové praxi.

Kniha reaguje na možnosti a výhody cloudových scénářů a na konvergenci relačních a analytických databází do jedné univerzální platformy. Publikace není určena úplným začátečníkům, předpokládají se však pouze základní vědomosti ohledně databází a jazyka SQL. Většina úkonů, postupů a příkladů je popsána velmi detailně a úplně od začátku.

Autor vás provede mimo jiné následujícími tématy:

- Dokonalé využití nástrojů pro správu databáze

- SQL Server 2012 v cloudu

- Práce s relačními i nerelačními údaji a strukturami

- Přidělování a optimalizace výkonu

- Zálohování dat, zrcadlení a replikace databáze

- Zabezpečení serveru, šifrování a auditování

- Architektura a implementace procesů Business Intelligence

- Integrační, analytické a reportovací služby

- Analýzy multidimenzionálních údajů

- Data mining

O autorovi:

Ľuboslav Lacko je předním slovenským odborníkem na databázové technologie a webové programování, působí jako školitel a konzultant. Publikuje články a seriály v odborných časopisech a je autorem desítek počítačových knih a příruček.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Ľuboslav Lacko

Ľuboslav Lacko

Ľuboslav Lacko je předním slovenským technologickým novinářem, který sleduje všechny nové trendy nejen v IT. Působí také jako školitel a konzultant, publikuje články a seriály v českých i slovenských odborných časopisech. Má za sebou desítky odborných příruček a publikací z nejrůznějších oblastí IT. Kromě publikační činnosti se věnuje i vývoji aplikací pro mobilní zařízení.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM