EN

Morbidní muffiny - z temného hrobu přímo na váš stůl

Rosen Zilli


Chuťová lahůdka pro mlsné jazýčky v netradiční podobě!
Kniha upečená na tom nejtemnějším ze všech hřbitovů uvádí ďábelskou armádu vynikajících sladkostí, které připomínají všechno, jen ne roztomilou cukrovinku. Recepty sahají od Vražedného kousance mokvajícího vynikajícím rosolem a završeného sladkým zubem až po Vzkříšení zombie, které představuje nemrtvou ruku vyčnívající z vynikajícího Bahenního muffinu. Každý recept obsahuje instrukce a ilustrace krok za krokem k výrobě a pečení ozdob.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 80
EAN 9788026400103
Datum vydání 23.07.2012
Věk od 12
Formát 185x210 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,24
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Kniha Morbidní muffiny je sbírkou některých z nejoriginálněji zdobených muffinů tohoto i onoho světa. Kniha upečená na tom nejtemnějším ze všech hřbitovů uvádí ďábelskou armádu vynikajících kreací, které připomínají všechno, jen ne sladkou cukrovinku.

Recepty sahají od Vražedného kousance mokvajícího rosolem a završeného sladkým zubem až po Vzkříšení zombie, které představuje nemrtvou ruku vyčnívající z vynikajícího Bahenního muffinu.

Každý recept obsahuje instrukce a ilustrace krok za krokem k pečení i výrobě ozdob, stejně jako pekelnou fotografii. Najdete tu také základní recepty pro přidávání dekorativních detailů. Tyto košíčky zaručeně zvednou náladu i v té nejmrtvější společnosti.

- 16 strašidelně originálních a neobvyklých muffinů

- plně ilustrované instrukce krok za krokem

- základní recepty na množství chutných polev

- jedlé doplňky od lopat po náhrobní kameny

- testy vašich zombie znalosti

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM