Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Zveme vás na veletrh Svět knihy 2019
Veletržní palác, Praha

Zveme vás na veletrh Svět knihy 2019

Srdečně vás zveme na 25. ročník knižního veletrhu a literárního festivalu Svět knihy Praha 2019. Letos proběhne opět na pražském Výstavišti od 9. do 12. května. A na našem stánku v pravém křídle Veletžního paláce na vás jako vždy čeká nejen bohatý program, ale také veletržní sleva na knihy ;)

Na našem stánku (P208) na vás jako každý rok čeká bohatý program. Těšit se můžete na oblíbené autory Bernarda Miniera, Halinu Pawlowskou, Báru Šťastnou, Jana Štiftera, Miroslava Macka s Petrou Mackovou Hrochovou, Zdeňka Ležáka, Jana Davida Žáka a mnoho dalších. A samozřejmě jsme pro vás přichystali také možnost výhodného nákupu v našem veletržním knihkupectví, kde nabídneme 20% slevu.

Na našem stánku nebude chybět ani oblíbená kavárna.

Pokud dorazíte na veletrh s dětmi, můžete využít hlídání v našem dětském koutku. V provozu bude v pátek 11. 5. od 12:00 do 18:30, v sobotu 12. 5. od 9.30 do 18:30 a v neděli 13. 5. od 9:30 do 15:00.  Booko dětský koutek v našem stánku nabízí hlídání dětí od 2 let pod garancí Baby Office. Děti zapojíme do tvůrčí dílny s komiksovým tématem.

Po celou dobu konání veletrhu bude v přilehlé budově Lapidária možnost prohlédnout si exkluzivní ručně vázanou velkoformátovou knihu epopej a také sběratelskou knihu Kronika první republiky.

Od čtvrtka do soboty bude v rámci memoriálu Jana Tleskače, zámečnického učně ve Stínadlech probíhat mistrovství světa ve vyjímání ježka z klece. Přijďte si vyzkoušet, jak rychle se vám podaří vyjmout ježka z klece! Průběžná kola se uskuteční ve čtvrtek a pátek v dětském koutku Booko na našem stánku a nejlepší účastníky čeká v sobotu velké finále ve stanu Rosteme s knihou.

V sobotu nás pak najdete také na HumbookStage, určené čtenářům young adult knížek. Co vás na ní čeká? Třeba cestovatelský battle, představení nových spisovatelských tváří ve světě young adult literatury, fotokoutek a nebo zhodnocení toho, kdo je největší knižní záporák... Podrobný program můžete prostudovat zde.

Těšíme se vás na Světě knihy a na HumbookStage! ;)


Galerie

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.