Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Zářijová knižní sklizeň

Zářijová knižní sklizeň

Září je měsíc hojnosti – a to nejen pro zahrádkáře či vinaře. I na knižním políčku se totiž letos bude sklízet vydařená úroda… Rádi vám prozradíme, na co se můžete těšit.

Velká očekávání vzbuzuje novinka oblíbené spisovatelky Radky Třeštíkové. Román Veselí, který je v pořadí již pátou knihou úspěšné autorky, vás zavede do jejího rodného města na jihu Moravy. Právě tam se vrací hlavní hrdinka Eliška hledat sama sebe a odpovědi…

Fascinující historii jednoho domu a jeho obyvatel vám odhalí českobudějovický novinář a publicista Jan Štifter ve svém románu Sběratel sněhu… Tři časové linie, tři generace a i osudy mnoha lidí se prolínají v jednom strhujícím příběhu.

Jak najít svůj vlastní styl? Jak vybrat oblečení, které bude lichotit vaší postavě? Šaty, za kterými se každý muž otočí? Barbara Nesvadbová se s vámi v knize Síla stylu podělí o své mnohaleté zkušenosti ze světa módy a poradí, jak udělat skvělý první dojem.

Romantické duše potěší nová kniha Radky Zadinové Dívka odnikud z prostředí koňského ranče. Milovníci dobrodružných fantasy příběhů sklidí také naprostou lahůdku – román Kletba Vítězů, první díl bestsellerové série americké autorky Marie Rutkoski.

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.