EN
Vyrazte na cesty se čtyřboxem cestopisů od Ladislava Zibury!

Vyrazte na cesty se čtyřboxem cestopisů od Ladislava Zibury!

Jak cestovat po celém světě v době, která cestování nepřeje? Jedině s knihami ostříleného dobrodruha Ladislava Zibury! V nádherně zpracovaném čtyřboxu najdete všechny jeho příhody, které zažil ve 20 zemích na různých kontinentech.

Nebaví vás sedět doma, ale musíte, protože nemáte jinou možnost? Nebo o cestování jen rádi čtěte zachumlaní do deky se šálkem něčeho teplého po ruce? Ať už to máte jakkoli, nejnovější dárkový čtyřbox s kompletními cestovatelskými příhodami Ladislava Zibury vám vykouzlí úsměv na tváři.

Mladý cestovatel a spisovatel vás s humorem a nadsázkou provede po Turecku, Izraeli, Nepálu, Číně, Arménii, Gruzii a ještě spolu prostopujete Evropu. Čtyřbox je souborem všech knih autora, kterého si oblíbili mladí i starší příznivci cestování. Kromě téměř 1 300 stránek odlehčeného čtiva na voňavém švédském papíře se můžete těšit na 200 ilustrací z dílny Tomski & Polanski a puzzle jako dárek.

Ukázka z knih

Bylo už po osmé, ale v ulicích města dosud panovalo ticho ospalého rána. Svátek Božího těla totiž Poláci vydatně oslavovali už v jeho předvečer. Kostely byly dosud zavřené, a tak si předčasný start užili v hospodách a barech, kde Boha chválili především za prodloužený víkend. Návštěvníci zapadlých vináren se stali svědky zázračné přeměny vody ve víno, v jednom z četných karaoke barů se zase mohli dojmout nad písní (What if God Was) One of Us ve zdařilém provedení improvizovaného sboru. Hříšníky, kteří neodešli po první limonádě, pak svou verzí skladby Highway to Hell ztrestala nepříliš talentovaná sólistka.

Vypily se hektolitry nedobrého polského piva – a snad právě to zradilo kajícníka, kterého jsem po půlnoci viděl pokorně klečet před mísou. Kromě piva servírky po celý večer na tácech roznášely panáky všech barev. Duchovní by asi nesouhlasili, ale přinejmenším z jazykového hlediska se panáky k uctění Pána hodí víc než hostie. Dá se tak říci, že oslavy v jistém smyslu náboženskou atmosféru měly.

 

NAPIŠTE NÁM