Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Vydejte se s Vandráky za skvělým dobrodružstvím!

Vydejte se s Vandráky za skvělým dobrodružstvím!

Pavel Liška, Jan Révai a Hynek Bernard se vydali na motorkách napříč Střední Amerikou. Sami na vlastní pěst, aby poznali místní kulturu, dotkli se historie indiánských legend, zažili nečekané. A vy to všechno můžete prožít s nimi!

Díky knize Sí, vole! – Vandráci na cestě Střední Amerikou se i vy můžete stát součástí této netradiční výpravy. Obrazově bohatá publikace vychází z autentických cestovních deníků, které si hlavní aktéři vedli v průběhu své tři měsíce dlouhé cesty, během níž vznikal také televizní seriál Vandráci.

Všichni tři cestovatelé projíždějí stejnými místy a sdílejí stejné nebo velmi podobné zážitky. Každý z nich je však mnohdy vnímá zcela odlišně a podává o nich jiné, velmi osobité svědectví. Pomocí svých často velmi vtipných postřehů, zápisků a fotografií vás provedou divokou přírodou, seznámí s pozoruhodnou místní kulturou a prozradí i mnoho zajímavého sami o sobě.

„Kniha Pavla Lišky, Jana Révaie a Hynka Bernarda je skvělým vyprávěním o cestě tří bláznů do motorek napříč Mexikem a Střední Amerikou. Je také perfektním cestovním rádcem pro všechny, kdo by tuto krásnou oblast světa chtěli navštívit. Pro mě, milovníka mayské kultury, je i poctou této znamenité civilizaci,“ řekl o knize její kmotr, český cestovatel etnolog a spisovatel Miloslav Stingl.


Mohlo by vás také zajímat:

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.