Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Vychází volné pokračování bestselleru Dopisy ztraceným

Vychází volné pokračování bestselleru Dopisy ztraceným

Další romantický hit od Brigid Kemmererové? Ano! Tentokrát se bude příběh točit kolem Reva Fletchera, který se v Dopisech ztraceným ocitl ve vedlejší roli.

Americká autorka contemporary knih Brigid Kemmererová moc dobře ví, co na jejích knihách milujeme. Proto i tentokrát přichází s emotivní romancí, která čtenáře vezme hluboko do nitra vztahu rozvíjejícího se mezi dvěma mladými lidmi. Ve volném pokračování knihy Dopisy ztraceným s názvem Na co slova nestačí potkáme Reva Fletchera, jehož složitá osobní situace svede dohromady s dívkou Emmou.

Ta sama má doma spoustu problémů a radši programuje vlastní počítačovou hru, než aby čelila rozpadajícímu se manželství svých rodičů. Jenže ji kontaktuje online troll, kterého se začne bát. Když se Rev a Emma potkají, zatouží sdílet svá tajemství. Věci však začnou být nebezpečné – a jejich vzájemná důvěra projde tím nejtěžším testem.

Ukázka z knihy:

„Můj prst se vznáší nad tlačítkem „Udělit BAN“.

Měla bych to udělat. Vím to.

Horora nakrklo, že jsem ho vyhodila z týmu, protože obtěžoval jiného hráče. Bylo to na samém konci mise a přišel kvůli tomu o všechny XP, co získal. Dvě hodiny hraní v čudu. Ale JinoZEMĚ nemá zas tak velkou fanouškovskou základnu. Možná dvě stě hráčů, když se zadaří. Vytvořila jsem tuhle hru v rámci školního projektu. Sdílela jsem odkaz na 5Coru, fóru okresní školy, protože jsem potřebovala, aby ji pár hráčů otestovalo. Ani mě nenapadlo, že ji někdo doopravdy bude chtít hrát. Ale ano. A teď mám hráčů hodně. Vytvořila jsem komunitu. A mohl by stačit jeden idiot, co mě provokuje na 5Coru, a zbytek třeba uteče.“ – Brigid Kemmererová

NAPIŠTE NÁM