Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Vychází nový knižní hit od Karin Krajčo Babinské

Vychází nový knižní hit od Karin Krajčo Babinské

Do jaké míry můžeme skutečně poznat druhé? A jak bychom se dívali na jejich životy, kdybychom o nich věděli úplně všechno?

V minulosti stárnoucího herce Igora a jeho dcery, úspěšné spisovatelky Vandy, se skrývá tajemství, které je na dlouhou dobu rozdělilo. Jenže osud kráčí nečekanými stezkami a rodina je nejsilnější pouto ze všech – a tak se otec s dcerou po letech setkávají na Krétě, kde mají společně splnit jedno poslední přání.

Po knižně vydaném blogu Kecy, kecy, kecičky a romantickém titulu Za sny přišla Karin Krajčo Babinská s plnokrevným románem Hvězdy na cestě, v jehož středu stojí rodina narušená nevyřešenými událostmi z dřívějška. Podaří se Vandě a Igorovi ustát řadu vypjatých situací a najít k sobě ztracenou cestu? Emotivní vyprávění o vině a odpuštění vás spolu s hrdiny dovede k jasnému poselství: Každý má svůj příběh, jen ho nikdy nevidíme celý.

Ukázka z knihy:

„Byly tři hodiny ráno. Igor počkal, až na chodbě zhasne světlo, věděl, že to nikdy netrvá déle než třicet vteřin, pak potichoučku odemkl vstupní dveře a vklouzl dovnitř. Opatrně za sebou zavřel a naslouchal. V bytě byl úplný klid. Všichni spí, oddechl si. Vracel se domů po pěti dnech, kdy o sobě nedal vědět, a chtěl se vyhnout noční hádce. Tereza by zase vyváděla. Nejdřív by v předsíni rozsvítila světlo, mlčela a jen si ho prohlížela, v očích milióny výčitek. Pak by se začala tiše vyptávat, kde byl, a rudla vzteky nad jeho chabými výmluvami, až by napětí prasklo a ona by se rozječela hysterickou fistulí. Rozbrečela by se, běžela do koupelny a zamkla za sebou dveře. Odtud by se pak linulo hlasité štkaní a jemu by nezbylo, než se omlouvat a přesvědčovat ji, aby odemkla. Mezitím by se ovšem probudila Vanda. Stála by v pyžamku na prahu svého pokojíku a s nechápavým výrazem by začala nabírat na pláč.“ – Karin Krajčo Babinská

NAPIŠTE NÁM