Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Vychází kousavě zábavná novinka od Lucie Šilhové!

Vychází kousavě zábavná novinka od Lucie Šilhové!

Humor autorky bestselleru Beru to na sebe neztratil nic ze své ostrosti ani v její nejnovější sbírce životních postřehů.

V posteli Šípková Růženka, ve společnosti Popelka a v kuchyni Bětuška s hrncem, co sám vaří kaši. To je recept spisovatelky Lucie Šilhové na šťastný život. Její muž to však vidí jinak. Do postele chce kurtizánu, do společnosti dámu a do kuchyně hospodyňku. Kolik žen u nich doma vlastně bydlí? Zjistíte to v ostře nabroušené sbírce vtipných postřehů s názvem Svedu to na tebe!

„Podle mě je Lucie Šilhová pro ženskou literaturu tím, kým je Agatha Christie pro detektivku.“

- Kateřina Cajthamlová

S citátem známé lékařky a moderátorky můžeme jenom souhlasit. Šéfredaktorka magazínu Ona Dnes Lucie Šilhová zkrátka dobře zná i ta nejtajnější zákoutí ženské duše a umí je vtipně pojmenovat.

Leden je měsíc, od kterého nikdo nic moc nečeká. Snad jen, aby brzy skončil a tím se zavřela voda nad novoročními frustracemi. „Od prvního začnu!“ vykřikuji, když zapíjím chlebíček vaječňákem. Chutě se musí vyvažovat. A protože mám ještě pořád trochu mokro v botách, jak mi do nich teklo, když jsem se snažila na konci roku dohnat vše, co dohnáno být mělo, piju suché víno, aby byly v rovnováze nejen chutě. – Lucie Šilhová

NAPIŠTE NÁM