Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Užijte si léto s Pointou

Užijte si léto s Pointou

Vyberte si z nových knížek českých autorů s 20% slevou.

Čtení na léto? Poznejte veksláka z věřící rodiny nebo tragikomické zkušenosti s randěním

Dovolená, prázdniny na chalupě, semestr v nedohlednu a dlouhé letní večery. Léto je pro milovníky knih časem, kdy se vždy najde víc času na přečtení toho, na co zatím nebyl čas. Pokud ale nevíte, jakou knihu otevřít, dáme vám pár tipů na knihy od Pointy, které nyní pořídíte s letní slevou 20 %. 

Léto jsou i romantické západy slunce nebo pozdní večeře ve dvou. Jenže mnohé ženy vědí o hledání ideálního muže svoje, a ne v tom dobrém slova smyslu. Jednou z nich je i autorka Nika Mišjaková, která svoje tragikomické zkušenosti s randěním po třicítce sepsala. Kniha Prosecco do žíly vypráví, jak reálně vypadají rande z Tinderu a že na nich můžete potkat i svého šéfa nebo stalkera. 

Když mluvíme o mužích, není od věci si přečíst knihu Penis nemá uši od Marka Dobrého. Povídkový román o mužích-hajzlech dnešní doby a jejich podobách ukazuje celou škálu sebestředných mužů. Kniha je takovým společenským komentářem, kterému se nejen zasmějete, ale nad kterým se i zamyslíte.

Pokud dáváte přednost těžším tématům a troše historie, i pro vás máme něco nového a zajímavého. Nová kniha, již čtvrtá, Hany Pachtové s názvem Život a doba gaunera – Na klepadle vás vezme zpět do minulého století i režimu za vekslem. Nahlédnete do života muže, který se narodil do důstojné katolické rodiny, ale toužil po svobodě a žil po svém, protože chtěl až ke hvězdám.  


Všechny zmíněné knihy vyšly díky online nakladatelské službě Pointa, která mění způsob vydávání knih a zapojuje čtenáře do dění. Otevírá dveře začínajícím i ustáleným autorům, profesionálům z oboru i nadšeným čtenářům. Všichni se potkávají v rámci online platformy, která zjednodušuje celý proces vydání knihy a společně pak vytvářejí unikátní knižní komunitu.

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.