Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Slovanská epopej v unikátní knižní podobě v Centru FotoŠkoda
Centrum FotoŠkoda 1. patro, Vodičkova 37, 110 00 Praha 1

Slovanská epopej v unikátní knižní podobě v Centru FotoŠkoda

Slavný monumentální cyklus Alfonse Muchy, nejlepší dostupná fotografická i tisková technologie a precizní česká ruční výroba. Právě z těchto ingrediencí vznikla luxusní velkoformátová kniha epopej, nejdražší publikace na českém knižním trhu. Na ten ji v těchto dnech uvádí nakladatelský dům Albatros Media pod hlavičkou své nové značky exkluzivních publikací Valer. Kniha epopej vzniká v limitovaném počtu kusů a její cena se pohybuje v řádech statisíců českých korun. Dílo si budete moci prohlédnout a předobjednat v Centru FotoŠkoda 31. 5. a 1. 6. 2019.

Výzvu věrně zachytit a do digitální podoby převést Slovanskou epopej přijal Jan William DrnekFotograf zabývající se náročnými technikami HDR a panoramatickou velkoformátovou fotografií s vysokým rozlišením sestavil na podzim roku 2016 kreativní tým, s nímž se začal projektem zabývat. Inspirovaly ho podobné zahraniční projekty. Samotnou publikaci tvoří převážně fotografie pláten Slovanské epopeje. Obrazová část je doplněna o texty od uznávaných historiků, kurátorů a filozofů. Mezi ně patří například i Miroslav Petříček, profesor Filozofické fakulty Univerzity Karlovy.

Prezentace ručně vázané velkoformátové knihy na FotoŠkoda Festu:

Přijďte si knihu prohlédnout a pobavit se o dílu s knižním specialistou z nakladatelství Albatros. Na místě bude možné si limitovanou edici knihy předobjednat.

  • 31. 5. 2019 | 13:00 - 19:00 | Centrum FotoŠkoda 1. patro

  • 1. 6. 2019 | 9:30 - 19:00 | Centrum FotoŠkoda 1. patro

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.