Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Příběh o lásce, která i hory přenáší...

Příběh o lásce, která i hory přenáší...

Přepadly vás podzimní chmury? Určitě to spraví šálek horké čokolády nebo dobrého čaje a strhující příběh o přežití a o lásce, která hory přenáší...

Román Hora mezi námi je knižní předlohou stejnojmenného filmu, který je právě teď k vidění v českých kinech. Hlavní role v něm ztvárnili Kate Winslet a Idris Elba. Ale protože kniha je vždy lepší než film, tak máte-li rádi dobrodružné a zároveň romantické příběhy, neměl by vám román Charlese Martina rozhodně uniknout. 

Charles Martin je autorem deseti románů, jež byly přeloženy celkem do 22 jazyků a pravidelně se umisťují v žebříčcích bestsellerů New York Times. Hora mezi námi je považována za jednu z jeho nejlepších knih. A určitě vás chytí za srdce. 

Přichází bouře a provoz na letišti je ochromen. Ashley se bojí, že nestihne vlastní svatbu, na chirurga Bena čekají pacienti. Ačkoli se nikdy neviděli, objednají si spolu charterový let, aby se dostali domů dřív. Jejich letadlo se ale zřítí a oni se ocitají uprostřed zasněžených hor bez naděje na záchranu. Hledají k sobě vztah, přehodnocují minulost a v extrémních podmínkách bojují o život. Podlehnou zraněním těla a duše, nebo znovu uvěří v lásku?

"Hora mezi námi není pouze čtivým příběhem. Je nesmírně zajímavé sledovat emocionální vývoj hlavních postav a zároveň jejich vyčerpávající snahu přežít." 
(bookreporter.com)

 


NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.