Pátý ročník HumbookFestu! | Albatrosmedia.cz
EN
Pátý ročník HumbookFestu!

Pátý ročník HumbookFestu!

HumbookFest 2020 bude! Na již pátý ročník se můžete těšit v sobotu 10. října 2020 v Cubex Centru v Praze.

A jaký bude letošní HumbookFest? Vzhledem k aktuální situaci bude český. Využijme příležitosti a oslavme kvalitu a rozmanitost české young adult scény. Naši autoři totiž jsou světoví a přinášejí spoustu témat, o kterých můžeme diskutovat.

Zda bude letošní HumbookFest pro plný počet návštěvníků, nebo jen pro omezené množství fanoušků, zatím nevíme. Budeme se řídit aktuálním nařízením vlády. Bez ohledu na to, jestli nás nakonec bude 500 nebo 2500, začínáme vymýšlet i online variantu, aby se co nejvíce lidí mohlo akce zúčastnit alespoň virtuálně. Hlavní prioritou je pro nás minimalizace veškerých rizik. Moderní prostory Cubexu, kde jsou dobře omyvatelné povrchy, dobrá vzduchotechnika apod., nám v tom velmi pomohou.

Prodej lístků odstartujeme ve chvíli, kdy budeme mít kompletní informace ohledně kapacit a podmínek akcí pořádaných během podzimu. Přidejte se na naší Facebookovou událost, ať vám zahájení prodeje neuteče! Navíc budete první, kdo se dozví detaily o programu a soutěžích, o to by bylo škoda přijít.

Ale i kdyby trakaře padaly a autoři měli sedět u sebe doma v obýváku a streamovat, tak HumbookFest 2020 prostě bude!

NAPIŠTE NÁM