Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Bestseller o lásce, znovuzrození a cestě za sny…

Bestseller o lásce, znovuzrození a cestě za sny…

Píseň Zůstaň tu se mnou od kapely Kryštof má na youtube.com již přes 30 milionů zhlédnutí. A příběh, který Richarda Krajča inspiroval k napsání této oblíbené písničky slaví úspěchy také. Román Karin Krajčo Babinské Za sny se stal během dvou týdnů od vydání bestsellerem. Nyní netrpělivě čekáme na jeho dotisk 😊 Ten se na našem skladu a tedy i u nás na e-shopu objeví 10. prosince. A garantujeme dodání do Vánoc!

Román Za sny je příběhem Maxe a Marly. Muže, kterého vlastní způsob života dohnal na samé dno, a ženy překypující sice energií a radostí ze života, ale ukrývající osudové tajemství. Jejich náhodné setkání jim zcela změní životy. Spolu se vydávají na cestu bez cíle, aby nalezli ten nejcennější poklad.

V knize Za sny vám Karin Krajčo Babinská, autorka úspěšného blogu a stejnojmenného bestselleru Kecy, kecy, kecičkyukáže, že každý může být v životě šťastný, jakkoliv složité se to může zdát. Že my sami jsme strůjci svého osudu a v kterýkoliv moment svého života se můžeme vydat za svými sny…

 „Knížka byla původně filmový scénář a Richard v něm měl hrát hlavní roli, proto jsem postavu Maxe vlastně psala přímo pro něho. Jelikož je ze scénáře knížka, říkala jsem si, že ho tam dostanu alespoň prostřednictvím ilustrací. Ale ani o něm knížka není. Je o lásce a o naději, že jsme každý schopen dojít ke svému štěstí,“ prozradila o knize sama autorka.

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.