Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Nevíte si rady s výběrem dětské knihy? Poradí Egbot!

Nevíte si rady s výběrem dětské knihy? Poradí Egbot!

V záplavě knížek pro děti někdy není lehké se zorientovat a najít přesně tu pravou, která oslní malého knihomola. Rodičům i všem ostatním nyní může pomoci speciální technologická novinka, tzv. Chatbot.

Toho jsme pro vás zprovoznili na facebookových stránkách nakladatelství Egmont a pojmenovali ho Egbot. S Egbotem si můžete o tipech na správný knižní dárek popovídat přímo v messengeru (stačí mu napsat kouzelnou formuli „vybrat knížku“).

Ač je chatovací robot čerstvým výkřikem moderní technologie, kterou firmy v České republice teprve opatrně zkoušejí, jeho použití snad ani nemůže být jednodušší. Egbot, ztvárněný jako malý vánoční skřítek, vám poradí s výběrem knih pro děti od 3 let na základě jednoduchých kritérií jako věk, pohlaví nebo záliby či oblíbené filmy a seriály. A rád doporučí také něco navíc – knížku omalovánek, aktivit nebo her s podobnou tematikou. Egbot tak zúží nabídku knih na ty skutečně relevantní a nabídne i alternativní a doplňkové zboží. Výběr vhodné knihy pod stromeček s ním bude zkrátka hračka a zábava!

Od Egbota navíc obdržíte i speciální kód do našeho e-shopu. Po jeho uplatnění získáte slevu 25 % na celý nákup a k tomu poštovné zdarma navrch. Službu můžete využívat od 6. listopadu do půlky prosince.

Tak hurá na nákupy!

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.