Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Nepostradatelná kniha pro všechny fanoušky Tomáše Kluse

Nepostradatelná kniha pro všechny fanoušky Tomáše Kluse

Na pulty knihkupectví právě míří nový zpěvník jednoho z předních českých písničkářů, držitele Českého slavíka a několikanásobného držitele cen Anděl či Žebřík, Tomáše Kluse. Vizuálně krásně zpracované vydání potěší nejen fanoušky a muzikanty.

Ve třetím zpěvníku Tomáše Kluse a jeho Cílové skupiny Já, písničkář – potřetí najdete nejen texty a noty všech písní z posledních dvou Tomášových alb Anat život není a Spolu, ale i příběhy spjaté s jednotlivými písničkami a spoustu dalších zákulisních informací. To vše viděno Tomášovýma očima.

Výpravné dárkové vydání doplňují také fotky z koncertů a akcí a působivé ilustrace všestranného umělce Ondrashe – talentovaného českého tatéra, který s Tomášem Klusem spolupracoval na vizuální podobě jeho poslední desky a jehož díla mají ve světě snadno rozpoznatelný akvarelový styl.

Zpěvník zaujme také svou praktickou kroužkovou vazbou. Stránky se dají snadno otáčet, samy se nepřetáčejí, takže když si budete chtít podle not zahrát některou z uvedených písní, bude to pro vás úplná hračka!

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.