Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Nechte se vtáhnout do děje! Nová aplikace StoryMe je plná příběhů na pokračování

Nechte se vtáhnout do děje! Nová aplikace StoryMe je plná příběhů na pokračování

Doba digitální a čtení jdou perfektně dohromady. Nevěříte? Přesvědčí vás appka StoryMe, kterou právě teď přinášíme do vašich chytrých telefonů. Najdete v ní příběhy, poezii i čtení, které vám rozšíří obzory.

Papírové knížky mají v našich srdcích i knihovnách své nezastupitelné místo, o tom není pochyb. Jenže dnešní doba je roztěkaná a uspěchaná. Náš inovační tým se tedy snaží hledat další způsoby, jak si v takové době užít příběhy, dozvědět se něco nového, zkrátka jak číst.

Čtení pro roztěkanou dobu

Určitě to taky znáte. Čtete si cestou do práce, ale už na cestě z práce pořádně nevíte, co se v příběhu dělo, takže listujete zpátky a přečíst knihu vám trvá věčnost. Čekáte ve frontě, rozečtenou knihu v druhé kabelce, a tak bloumáte Facebookem. Času je málo, všichni jsme stále v pohybu, proto se často snažíme číst i ve chvílích, které zrovna nepřejí tlustým románům. Přesně pro takové chvíle je StoryMe ideálním řešením.

Jak StoryMe funguje?

V aplikaci najdete příběhy různých žánrů od fantasy přes humor až po romantiku, kromě toho také seberozvojové čtení. Vyberete si příběh, který vás zajímá, a aplikace vám každý den naservíruje kapitolu. Tedy kousek právě takový, který skvěle zapadne do vašeho denního rozvrhu. Podobných seriálů můžete samozřejmě sledovat více.

Ve StoryMe najdete příběhy známých autorů a autorek vydávajících knihy nejen u nás - třeba fantasy od Martina Bečana či Alžběty Bílkové, texty mistra detektivky Jiřího Březiny nebo Pavla Renčína. Objevit tu ale můžete i nové spisovatele a spisovatelky nebo se dokonce stát autorem či autorkou sami.

Na nic nečekejte a StoryMe si stáhněte - pojďte se přesvědčit, že můžete mít kapsu plnou příběhů a že mobil v ruce nemusí znamenat stagnující mozek.

StoryMe pro Android
StoryMe pro iOS

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.