Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Nebojte se snít a žít život podle sebe

Nebojte se snít a žít život podle sebe

Jak žít život přesně podle svých představ vám ve své osobité knize poradí profesionální fotbalová brankářka a oblíbená youtuberka.

O tom, že si člověk může plnit své sny, ví své. Je jí teprve dvaadvacet let a kromě toho, že se jí velmi daří ve sportovní kariéře a úspěšně reprezentuje fotbalový klub SK Slavia Praha, je také jednou z nejsledovanějších českých youtuberek. Její vtipná videa v současnosti sleduje více než 420 tisíc lidí. O kom je řeč? O Báře Votíkové, která se rozhodla žít svůj život trochu jinak.

Existuje nějaký tajný recept, jak se stát úspěšnou a oblíbenou youtuberkou? Jak se krok po kroku vypracovat na pozici profesionální sportovkyně? Jak být svá, nic nepředstírat a přitom inspirovat statisíce sledujících? Je za tím vším spousta dřiny a odříkání nebo stačí mít hlavu plnou nápadů a vizí? To vše Bára prozradí ve své nové knize Bára Votíková: Trochu jinak.

„Naše osobní štěstí je na prvním místě! Takže buďte sví. Být sám sebou, na tom záleží ze všeho nejvíc. Všechno další už je jen způsob, jakým svět vnímají ostatní. Což už ale není náš problém,“ – Bára Votíková

 

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.