Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Novinka od královny české detektivky

Novinka od královny české detektivky

Chcete si přečíst opravdu dobrou detektivku? Máme pro vás jeden zaručený tip!

Novinku od dvojnásobné držitelky Ceny Jiřího Marka za nejlepší detektivku roku, Michaely KlevisovéSněžný měsíc.
Kniha je volným pokračováním úspěšné kriminální série s pražským vyšetřovatelem Josefem Bergmanem, podle které Česká televize aktuálně natáčí detektivní seriál Kroky vraha.

Tentokrát se s Bergmanem vydáte do malebné krajiny Beskyd vyšetřovat vraždu realitní makléřky. Jak ale brzy zjistíte, pátrání mezi místními nebude snadné. Obyvatelé horských samot jsou totiž dost nedůvěřiví a uzavření. Spousta z nich navíc skrývá tajemství, o která se s Bergmanem rozhodně nechtějí dělit.

„Nápad na knihu Sněžný měsíc jsem dostala v Beskydech, kam často jezdím. Hluboké pohraniční lesy jsou jako stvořené k tomu, aby se v nich odehrálo něco hodně napínavého! Knihu jsem částečně psala v jedné ze starých roubenek v horách, v jakých se děj odehrává. Tak doufám, že atmosféra je opravdu autentická :-)“ – Michaela Klevisová

Předchozích 5 dílů krimi série se prodalo téměř 40 tisíc výtisků a získaly řadu pozitivních ohlasů:

„Klevisová dokazuje, že patří ke špičce české krimi literatury.“ – František Cinger, Právo

„Michaela Klevisová je zářný příklad toho, že i český autor dokáže vytvořit něco, co může konkurovat nejlepším severským i klasickým detektivkám.“ – Centrum-detektivky.cz


Již vyšlo:

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.