Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Vychází bestsellerový průvodce zdravým stravováním

Vychází bestsellerový průvodce zdravým stravováním

Můžeme se projíst ke zdraví? Vědecký novinář Bas Kast zjistil, že ANO. O své pozoruhodné poznatky se s vámi podělí v právě vycházející knize.

Když Bas Kast krátce po dosažení čtyřicítky zkolaboval s palčivou bolestí na hrudi, stanul tváří v tvář existenciální otázce: Zničil si nevhodnými potravinami zdraví? Předsevzal si, že radikálně změní svoje návyky, a pustil se do mnohaletého výzkumu zdravého stravování, jehož výsledkem je Nutriční kompasprůvodce nejdůležitějšími poznatky o ideální skladbě jídelníčku.

Dozvíte se, které potraviny dokáží omladit, co jedí dlouhověké národy, co organismu vůbec neprospívá a mnoho dalšího. Získáte jasný a srozumitelný přehled těch nejdůležitějších stravovacích tipů, které vám mohou pomoci zlepšit kvalitu vašeho každodenního jídelníčku.

V Německu se kniha stala senzací, vzbudila obrovský zájem a prodalo se jí kolem 400 000 kusů.
Nadšené byly i kritiky v tisku:

„Kastova kniha nabízí přesně to, co slibuje: přehled aktuálních zjištění v oblasti výživy v snadno stravitelných porcích.“
Berliner Morgenpost

„Nejzásadnější kniha z oblasti non-fiction roku 2018“
Der Spiegel

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.