Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
1 kup & 1 daruj

1 kup & 1 daruj

Kup jednu knihu a my druhou pošleme zdarma tam, kde je opravdu potřeba.

Za každý prodaný výtisk Nejlepší knihy o fake news!!!, dezinformacích a manipulacích do konce prosince Nadace O2 a spolek Zvol si info rozesílá druhý výtisk zdarma do domovů a klubů pro seniory, nízkoprahových center, dětských domovů, škol a dalších zařízeních, kde má vzdělávání v mediální gramotnosti velký význam. Pomozte nám šířit osvětu o fake news a udělejte před Vánoci radost sobě i druhým.

Média, politici, sociální sítě – ze všech těchto zdrojů se na nás neustále valí dohady o tom, kdo, jak a proč se nás snaží dezinformovat. Co ale často opakovaná spojení fake news, dezinformace a alternativní fakta zahrnují? Jak je možné, že fungují? Kdo a proč je vypouští? A co je hlavní, jak se proti nim můžeme bránit? Tato kniha se šikovnou manipulací v samotném názvu vás dovede k tomu, jak nad záplavou informací, která se na nás denně valí, přemýšlet kriticky, ale bez zbytečné paranoie.

Více info také na: http://zvolsi.info/1000-knih/

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.