Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Knižní květen patří dětem

Knižní květen patří dětem

Nakupte u nás během května dětské knihy se slevou 20 % a zapojte se do soutěže o 21 skvělých cen v celkové hodnotě přes 25000 Kč!

Ať je venku hezky nebo ne, kniha je skvělý parťák dospělých i dětí. U nás věnujeme květen dětem, a proto jsme všechny dětské knihy zlevnili o 20 %. Sleva se vztahuje na beletrii i populárně-naučné knihy pro děti, komiksy, leporela a young adult knihy. Ke každé objednávce máme navíc dárek v podobě knihy zdarma.

A pozor! To pořád ještě není vše…

Soutěžte o stavebnice LEGO ze světa Harryho Pottera a další ceny

V letošním roce slavíme 20 let od vydání prvního dílu kultovní série Harry Potter v češtině. Oslavujte s námi! Nachystali jsme pro vás velkou květnovou soutěž s Harry Potterem. Účast v ní je snadná a ceny parádní. 😊

Jak soutěžit?
Nakupte u nás od 1. do 31. května. V potvrzovacím e-mailu k vaší objednávce najdete odkaz na formulář, ve kterém potvrdíte, že chcete soutěžit. A to je vše. Na konci měsíce vylosujeme 21 z vás. Jednoduché, že?

O co soutěžíme?
První vylosovaný se může těšit na stavebnici LEGO Harry Potter Záchranný kouzelnický autobus v hodnotě 1099 Kč, DVD Harry Potter v hodnotě 199 Kč a  dárkový poukaz na další nákup na našem e-shopu v hodnotě 1000 Kč.

Dalších dvacet z vás od nás dostane LEGO Harry Potter Voldemortův návrat nebo Expecto patronum v hodnotě 499 Kč, DVD Harry Potter v hodnotě 199 Kč a dárkový poukaz na další nákup na našem e-shopu v hodnotě 500 Kč.

Potřebujete poradit s výběrem dětských knih?

Orientovat se ve velkém množství dětských knih není vždy jednoduché. Pokud si nejste jistí, po jakém titulu skočit, mrkněte do našich výběrů:

 

Výběry podle témat:

 

Výběry podle věku:

 

NAPIŠTE NÁM