Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Kdo ho najde, zaplatí…

Kdo ho najde, zaplatí…

Milovníci napětí, pozor! Právě vychází strhující a dokonale propracovaný thriller od autora dánského seriálového hitu Zločin, Sørena Sveistrupa.

Na předměstí Kodaně je zavražděna mladá žena. Na místě činu polici objeví malého panáčka z kaštanů, který nese otisk prstu Kristine Hartungové, dcery známé političky. Dívka zmizela před více než rokem a její tělo dosud nebylo nalezeno. K její vraždě se však vrah již doznal a v současnosti si odpykává svůj trest v přísně střeženém zařízení. Detektivové Thullinová a Hess se domnívají, že může jít o náhodu, brzy se však objeví další znetvořené tělo a další kaštanová figurka s otiskem malé Kristine. Vyšetřovatelé bojují s časem, neznají však motiv a pachatel si s nimi nelítostně zahrává. Dokážou ho zastavit dřív, než se objeví další panáček?

Knižní debut zkušeného dánského scénáristy Sørena Sveistrupa Kaštánek nabízí nesmírně čtivý, do všech detailu promyšlený příběh, který vám nedá spát, dokud společně s dvojicí vyšetřovatelů neodhalíte identitu vraha.

Kniha vychází v edici TOP thriller a má potenciál navázat na tradici celosvětově úspěšných severských detektivek v podání Stiega Larssona či Joa Nesbøho.

„Søren Sveistrup píše tak živě, že se do knihy naprosto ponoříte a ve vaší hlavě se začne odvíjet ten nejdramatičtější film. Nervy drásající, neuvěřitelně napínavé…“— Livetidukkehuset.dk

„Skvěle napsané, dobře vystavěné a neuvěřitelně napínavé. Četl jsem spoustu výborných kriminálních románů, ale tento je nejlepší za poslední dobu… šíleně napínavé a působivé.“ — RandiGlensbo.dk

NAPIŠTE NÁM