Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Jaké tajemství odhalí Sběratel sněhu?

Jaké tajemství odhalí Sběratel sněhu?

Rádi pátráte v minulosti? Baví vás z drobných střípků skládat velké příběhy? Pak pro vás máme román šitý jako na míru!

Vydejte se společně s Janem Štifterem, autorem dvou úspěšných novel do víru událostí minulého století. Archivní dokumenty i českobudějovická architektura vám pomohou postupně složit dohromady dramatické události, ke kterým došlo v období 30. let, odsunu a poválečných let i současnosti.

V knize Sběratel sněhu Štifter sleduje životní peripetie několika dospívajících chlapců a mladých mužů v různých časech a snaží se na jejich osudech pomyslně znovu vystavět dávno zbořené budovy… Tři časové linie, tři generace a také osudy mnoha lidí, se kterými si pohrála historie, se prolínají v jeden strhující příběh, v němž se vrací lidé z dávných dob, protože minulost zůstala nedořešená. S posledními přeživšími se však musí definitivně přihlásit o slovo.

Díky svému živému a úspornému stylu psaní vás zkušený novinář dokáže vtáhnout do děje již od prvních stránek. Pod jeho pečlivým vedením odhalíte mnohá tajemství, skrytá na pozadí historických událostí, a zjistíte, jak to možná bylo, možná nebylo, ale určitě nemělo a nejspíš nemuselo být.


NAŠE DALŠÍ TIPY:

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.