Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Jak randit po čtyřicítce a nezbláznit se?

Jak randit po čtyřicítce a nezbláznit se?

To vám s vtipem a nadsázkou poradí úspěšná blogerka, novinářka a spisovatelka Barbora Šťastná!

Ve své již čtvrté knize nazvané Láska pro samouky si totiž vzala na paškál právě randění po čtyřicítce, které se od randění v osmnácti zase tolik neliší. Člověk je totiž pořád stejně zmatený jako v osmnácti, jenom už to nevypadá tak roztomile.

Hlavní hrdinka Klára se o tom přesvědčí, když ze dne na den skončí její manželství a ona se znovu ocitne ve světě nezadaných. Zažije pár katastrofických schůzek a pronikne do bláznivého světa sociálních sítí. Tam brzy zjistí, že trapasy online jsou stejně trapné jako ty skutečné.

„Takhle kniha je o tom, jak jsem se podruhé vydala do světa randění a narazila jsem tam na tytéž trapasy, katastrofy a pochybnosti o sobě samé jako tenkrát. Jen tentokrát se znásobily pomocí sociálních sítí, mobilů a seznamovacích aplikací.“ – Barbora Šťastná.

Ilustraci na obálce vytvořila výtvarnice Lela Geislerová podobně jako na obálkách autorčiných předchozích knih: Šťastná kniha (2013), Jak jsem sebrala odvahu (2015) a Dobrá tak akorát (2017).

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.