Albatrosmedia.cz - knihy, internetové knihkupectví
EN
Dopřejte si pořádnou porci romantiky...

Dopřejte si pořádnou porci romantiky...

Jestli se čas od času rádi začtete do krásných romantických příběhů, ve kterých se všechno zlé nakonec v dobré obrátí, neměla by vám uniknout naše nová edice.

Edice Srdcovky přináší výběr těch nejlepších románů pro ženy, které si můžete přibalit na cesty. Začtěte se v letadle, ve vlaku, u vody nebo třeba když jedete do práce. Ať už míříte kamkoli, nepřestávejte snít!

V knize Léto bez tebe se seznámíte s rodinou Tarrantových a vyrazíte s nimi do přímořské chatky v Devonu, která pro ně vždycky byla dokonalým prázdninovým útočištěm. Zábava na pláži, grilování a teplé letní večery s koktejlem nebo dvěma – co víc si přát? Ale tento rok je všechno jinak. Po nedávné smrti manžela se Olivia snaží dát svůj život znovu dohromady a tráví léto spolu se zbytkem rodiny. Všichni prožívají své lásky, nedorozumění a trápení. Ukazuje se, že Oliviin manžel nebyl jediný, kdo něco skrýval.

Zda je ten správný čas na lásku zjistí hlavní hrdinka románu Prázdniny na moři. Emily je se svým životem spokojená. Miluje svou práci i nezávislost. Zároveň by ale uvítala nějakou změnu. Spolu se svou kamarádkou Rebeccou se rozhodnou vařit v létě na lodi u skotského pobřeží. Jejich plán je perfektní, ale nakonec je všechno jinak – Emily v kuchyni zatápí žárlivá pomocnice, navíc je Rebecca těhotná a většinu práce nechává na ní. A pak ten pohledný doktor, kterého se snaží Emily ignorovat. Mohla by se do něj totiž zamilovat

NAPIŠTE NÁM

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.