EN

Aktuality

Prodej lístků na HumbookFest 2018 zahájen

Letos na podzim proběhne již třetí ročník nejen knižního festivalu HumbookFest. Nejstylovější literární festival představí oblíbené zahraniční i české autory young adult knih, nabídne setkání s blogery, youtubery či překladateli, workshopy, kurz tvůrčího psaní, make-up art nebo cosplay. Na to všechno a mnohem více se můžete těšit už v sobotu 6. října. HumbookFest letos proběhne v prostorech Kongresového centra v Praze. A pozor! Vstupenky jsou již v prodeji!
Kongresový palác, Praha
Celá aktualita


Ideální čtení nejen na léto

Jak tráví volné chvíle lufťáci? Kam se obvykle vydávají, kde nocují a jaké veselé příhody zažívají na cestách? To vše vám prozradí oblíbená česká spisovatelka a herečka, Ivanka Devátá.
Celá aktualitaSlunečný srpen přeje čtení!

Letní horka jsou pro všechny milovníky knih požehnaným časem – nedá se totiž dělat téměř nic jiného, než odpočívat u vody či na zahradě a číst si... Jestli už vám dochází inspirace, jaké čtivo si vybrat, pak pro vás máme několik zaručených tipů.
Celá aktualita
O velké cestě malé motorkářky po Jižní Americe

10 měsíců, 8 zemí, 11 237 kilometrů, 5 píchnutí, 2 návštěvy nemocnice, 1 pád, 1 přepadení, 1 porucha, 1 opravený zub a nekonečno zážitků… Když se metr a půl vysoká Dominika Gawliczková s ještě menší motorkou vydala sama napříč Jižní Amerikou, setkala se s padouchy, sněhem i rozzuřenými psy. Zažila poruchu motorky i pobyt v nemocnici, ale pořád pokračovala, až to všechno po desíti měsících dobře dopadlo.
Celá aktualita

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.