EN

Naše knihy

Vybrané série | edice

O čem se mluví

Aktuality

Záchranná mise vedoucí do pekla jménem Osvětim

Poručík zpravodajské služby Nathan Blum rutinně dekóduje depeše z obsazeného Polska. Po útěku z krakovského ghetta – poté co nacisté popravili jeho rodinu – však Nathan touží udělat něco velkého pro svou rodnou zemi zmítanou válkou. Návrh, který obdrží od svého nadřízeného Billa Donovana, však nečekal. Má proniknout na nejhorší místo na zemi. Do skutečného živoucího pekla, kde má vyhledat a osvobodit jednoho člověka, jediného muže, který může Spojencům zajistit vítězství ve válce.

Román Jediný muž je hluboce dojemný příběh z pekla jménem Osvětim. Kniha nominovaná na cenu Iana Flemminga v kategorii thriller se odehrává v Polsku roku 1944. Pro příběh plný napětí a zvratů, který se soustřeďuje na záchranu jediného muže na pozadí hrůz války, čerpal Andrew Gross ze skutečných událostí. 

"Gross napsal svou zatím nejdojemnější a nejpřesvědčivější knihu a fanoušci beletrie z 2. světové války by tento román měli přidat na svůj seznam knih k přečtení." (Washington Post)

"Blumova smrtící odysea vedoucí skrz peklo 20. století je přesvědčivou oslavou lidské vůle přežít." (Publishers Weekly)


Noirovka ostrá jako břitva

Sex, drogy a Manchester. Tak tahle kombinace slibuje pořádnou jízdu. Užijte si ji v noirovce ostré jako břitva...

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlaste se k odběru našich e-mailových novinek!