EN

Právě teď!  Hobby, kuchařky a cestování se slevou 20 %

Naše knihy

Vybrané série | edice

O čem se mluví

Aktuality

Nejlepší dobrodružství čekají na stránkách knih z Knihozemě!

Orientovat se ve velkém množství dětských knih není vůbec jednoduché a potřebu vybrat pro malé čtenáře ty nejlepší a nejkvalitnější mají nejen rodiče či prarodiče po celý rok. A právě proto bude Knihozem, rádce pro všechny, kdo vnímají přínos dětského čtení, vždy nápomocna. Na webových stránkách a sociálních sítích Knihozemě se na výběr nejzajímavějších knížek pro děti, soutěže i nejrůznější články můžete těšit celoročně. S jistotou, že všechny knížky, které doporučujeme, prošly pečlivým výběrem a splňují vysoké nároky na literární, ale i výtvarné zpracování. S našimi tipy tak nikdy nešlápnete vedle.

 

 


Čtení na léto

Přejeme vám krásné léto, strávené jak jinak než s knihou... Jestli ještě váháte, jakou si přibalit s sebou na dovolenou, máme pro vás pár skvělých tipů!

Protože romantiky není nikdy dost...

Pokud patříte k těm, kdo si rádi vychutnají krásný romantický příběh, ve kterém to zkrátka nemůže dopadnout jinak než dobře, neměla by vám uniknout naše nová edice.

Budete to vědět jako první!

Zajímá Vás, jaký knižní hit právě vychází, na jaké zboží je výhodná sleva, jaká běží soutěž o ceny? Přihlášením k odběru našich e-mailových novinek souhlasíte se zpracováním osobních údajů.