EN

Sneakers omalovánky

Navrhni si vlastní tenisky

Michaela Bystrá


Miluješ tenisky, ale žádné nejsou podle tvých představ? Vytvoř si je!
V těchto cool omalovánkách najdete spoustu černobílých stylových obrázků tenisek všeho druhu připravených k vašemu kreativnímu dotvoření. Vysoké, střední nebo nízké? Určitě si vyberete, tak se chopte pastelek nebo fixů, svobodně vyjádřete svoji uměleckou osobnost a staňte se opravdovými obuvními návrháři!

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 96
EAN 8594050438378
Datum vydání 17.06.2024
Věk od 7
Formát 210x297 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,388
Typ Kniha - omalovánky
Vazba brožovaná lepená

V těchto cool omalovánkách najdete spoustu černobílých stylových obrázků tenisek všeho druhu připravených k vašemu kreativnímu dotvoření. Vysoké, střední nebo nízké? Určitě si vyberete, tak se chopte pastelek nebo fixů, svobodně vyjádřete svoji uměleckou osobnost a staňte se opravdovými obuvními návrháři!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Michaela Bystrá

Michaela Bystrá

Vyrostla v bytě plném knih, což osudově ovlivnilo celý její život. Nejdříve studovala SŠ pro knihkupce a nakladatelské pracovníky, kde se knihy učila úspěšně prodávat, aby pak na VOŠIKS pronikla do záludných tajů jejich kategorizace i zápůjček, a poté ve věrné společnosti svých knižních průvodců ladně proplula FF MU. Následovně nastoupila do nakladatelství CPress, aby zde v roli odpovědné redaktorky (a zodpovědné autorky) konečně také pomáhala knihám na svět, což s radostí a láskou činí dodnes.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM