EN

Knižní festival ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše

Milovaný nevlastní bratr

Penelope Ward


Člověk by neměl toužit po někom, kdo ho mučí!
Člověk by neměl toužit po někom, kdo ho mučí. Můj nevlastní bratr Elec se k nám přestěhoval a já jsem nebyla připravená na to, co za pitomce se z něho vyklube. Ale nejvíc jsem zuřila kvůli tomu, jak na něj reagovalo moje tělo, zcela proti mé vůli. Stejně rychle, jako vstoupil do mého života, se však vrátil zpátky do Kalifornie. Trvalo několik let, než jsem ho znovu uviděla. A z puberťáka, který mě dokázal pobláznit, se stal chlap, který mě doháněl k šílenství. Měla jsem strach, že mi znovu zlomí srdce.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Stepbrother Dearest
Překladatel Ivana Dresia
Počet stran 312
EAN 9788026916192
Datum vydání 14.07.2021
Věk od 18
Formát 130x202 mm
Nakladatelství Baronet
Hmotnost 0,346
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Když se Emma v ten osudný den rozhodla, že vynechá posilovnu, netušila ještě, že jí to navždy změní život. Najde doma spolubydlící, znásilňovanou přítelem. Přítelem, jehož rodina je napojena na místní mafii. Musí se proto rozhodnout, zda zavolá zkorumpovanou policii, která s mafií spolupracuje, nebo vezme zákon do vlastních rukou. Když zmáčkne kohoutek, ví, že je jen jediný člověk, který jí může pomoct – nejlepší přítel jejího zavražděného bratra a také chladnokrevný zabiják Carter Reed, který má pro Emmu slabost a udělal by cokoliv, aby ji ochránil.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Penelope Ward

Penelope Ward

Penelope Ward patří s miliony prodanými knihami mezi nejprodávanější autorky podle žebříčků New York Times či USA Today, v žebříčku Wall Street Journal dokonce dosáhla na první místo. Penelope se několik let živila coby moderátorka televizních zpráv, než změnila profesi, aby se mohla více věnovat své rodině. Vyrostla v Bostonu s pěti staršími bratry. Ráda čte romány ze žánru new adult, miluje kávu, často si přes mobil píše se svou kamarádkou a občasnou spoluautorkou Vi Keeland a víkendy tráví s rodinou a přáteli. Se svým manželem a dětmi žije na Rhode Islandu.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM