EN

3333 km k Jakubovi

Podle deníku Mirka Korbela

Petra Braunová, Miroslav Korbel


Dobrodružná výprava přes několik států, 3333 km do Santiaga de Compostela. Jak to Mirek zvládne?
Před prázdninami Mirek dostane od táty nečekanou a nevšední nabídku - dobrodružnou výpravu přes několik států, končící ve Španělsku. Je to cesta svatého Jakuba s cílem v Santiagu de Compostela. Musí se ovšem ujet 3333 km – na kole! Mirek výzvu přijme. Náročné putování se nakonec pro otce i syna stane zásadním zlomem v životě..
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Nikkarin
Jazyk čeština
Počet stran 136
EAN 9788000070698
Datum vydání 31.07.2023
Věk od 12
Formát 145x205 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,196
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Před prázdninami Mirek dostane od táty nečekanou a nevšední nabídku - dobrodružnou výpravu přes několik států, končící ve Španělsku. Je to cesta svatého Jakuba s cílem v Santiagu de Compostela. Musí se ovšem ujet 3333 km – na kole! Mirek výzvu přijme. Náročné a nepohodlné putování se nakonec pro bohémského otce i pubertálního syna stane zásadním zlomem v životě.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Petra Braunová

Petra Braunová

Po roce 1989 odjela jako au-pair do Francie a pobyt zúročila v knize Česká služka aneb Byla jsem aupair. Debutovala Rošťákem Oliverem (2003) a poté už publikovala každým rokem – knížky pro menší čtenáře (trilogie o Kubovi a Oliverovi, Tramvaj plná strašidel), pro kluky (Ztraceni v čase, 3333 km k Jakubovi, Dům doktora Fišera), pro dívky (Ema a kouzelná kniha, Borůvkové léto s Terezou) i pro dospělé (Pozorovatelka, Kalvárie, Klub radostí dnešního dne). Získala mnohá ocenění a je spisovatelkou na volné noze.
Zobrazit profil autora

Recenze

kritiky.cz - 3333 km k Jakubovi

„Knížku bych doporučila jak dospělým, tak mladým lidem, protože poukazuje na citliví přístup dítěte k postoji rozvedených rodičů, kterému sic nerozumí, ať už pro kompilovaný dospělácký svět anebo pro nedostatek pravdy a upřímnosti, dítěti cokoliv vyjasnit.“
NAPIŠTE NÁM